7/24 Saat
+90 541 393 33 29

Sitemiz Hakkında

Genel Bilgiler

» Site Yaşam Rehberi
» Genel Bilgiler
» Blok Hizmetleri
» Vaziyet Planı
» Daire Planları
» Memnuniyet Politikamız

Ulaşım
Sarıyer Merkezinden Sarıyer Kilyos yolu üzerinde 2.7 km’de yer alan sitemiz Hacıosman metro istasyonuna 8 km, Levent  bölgesi iş ve alış veriş merkezlerine 12 km, Atatürk hava alanına 45 km, Koç Üniversitesine 7 Km  uzaklıkta yer almaktadır.
Site yönetimince Site - Sarıyer arası kolay ulaşımı sağlamak için ücretsiz servis hizmeti verilmektedir. Mevcut uygulamada haftanın 4 günü 19 servis, Çarşamba günleri 27 servis Cumartesi günleri ise 10 servis yapılmaktadır.
Ayrıca Sitemize Sarıyer - Koç Üniversitesi Sarıyer - Kilyos minibüsleri ve 150 154 hat nolu İETT otobüsleri ile ulaşılmaktadır.
Yerleşim Bilgileri
Sitemiz, Uyum sitesi ile birlikte 230.000 m2 lik bir alanda yer almakta 6 pafta 226 parsel üzerinde, E tipi 63 blokta 871 bağımsız bölüm, X tipi 34 villada 66 bağımsız bölüm, Ticari ve sosyal alanlardan oluşmaktadır.  Site içerisinde çocuk parkları, eczane, kuaför, kasap, pastane, pizza ve yemek merkezleri, market, butik, tekel, emlak ofisleri,  Sarıyer Doğa Koleji, Coliseum Aktif Spor ve yaşam merkezi bulunmakta bünyesinde fitness, sauna, Türk hamamı, açık-kapalı havuz barındırmaktadır.
Jeolojik Yapı
İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan jeoteknik, temel ve üst yapı etüdü raporuna göre: sitemizin bulunduğu arazi parçası, yüksek dayanım özellikleri gösteren Trakya formasyonu içerisinde yer almaktadır. Yapılan temel kazılarında ortam kuru özelliktedir. Bu nedenle yamaç duyarlılığı ve kaya ortamının taşıma gücü artmaktadır. Doğal yamaç eğimleri oldukça dik olmasına rağmen, herhangi bir stabilite bozulması, kayma ve heyelan tehlikesine maruz değildir.
Binalarda yapılan kontrolerde yapıların taşıyıcı sistemlerinde ve dolgu duvarlarında herhangi deprem hasarı bulunmamaktadır.
Arazinin, Marmara Denizi'nin içinden geçen Kuzey Anadolu fay hattına olan uzaklığı, jeolojik yapısı, statik hesaplamalarda zemin emniyet gerilmesinin güvenli alınmış olması, binalarda hazır beton ve kaliteli demir kullanılmış olması ve İstanbul civarında bugüne kadar yaşanmış depremlerden etkilenmemiş olması, bu konutların benzer büyüklükteki depremlerden en az oranda etkileneceği kanaatini oluşturmuştur.


AnasayfaSitemiz HakkındaYönetimHaberlerDuyurularGaleriİletişim

Tüm hakları saklıdır. Copyright All Reserved    PUBLIC